מחשוב ענן

שירותי מחשוב ענן הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. הם מגינים על המסמכים החשובים שלנו ומוגבים, כך שאם נגנב לנו מסמכים חשובים או קורה משהו למחשב, ניתן למצוא גיבוי בענן. באמצעות שרת וירטואלי ניתן לאחסן את כל החומר שיש לנו בין אם זה עסק או אפילו אדם פרטי. שירותי ענן הם חלק בלתי נפרד מחיינו, וכל מסמך שיש לנו באופיס 365 מגובה ישירות לשם ונשמר לכל החיים עד שמחליטים למחוק אותו.

מהם שירותי מחשוב ענן?

שירותי מחשוב ענן הם שירותי מחשוב המסופקים דרך רשת האינטרנט. הודות לשירותים אלה ניתן לשמור את המידע החשוב ברשת האינטרנט מבלי לשמור אותו על כונן קשיח. השירותים ניתנים ללא עלות בגוגל דרייב וגוגל דוקס, מקבלים המשתמשים שטח אחסון מוגבל בו הם יכולים לשמור ולגבות את הקבצים שלהם, אח"כ אם יש צורך בשטח גדול יותר הוא בתשלום לחברת גוגל. מעבר לשירותי הענן ואחסון שירותי מחשוב בענן כוללים פיתוח יישומים מבלי להשקיע בתוכנות בסיס ושירותי מחשוב תוכנה אשר נחסכים מהלקוח שצריך להתקין על מחשבו תוכונות שונות. כך ששירתי ענן נותנים פתרון מושלם לשירותי המחשוב בין אם אתם עסק או אדם פרטי.

למי מתאים שירותי מחשוב ענן?

שירותי מחשוב ענן ניתנים ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים כאחד. ישנם לא מעט אנשים אשר עובדים מהבית ורוצים לגבות את המסמכים והתמונות שלהם דרך הענן מאשר במחשב. שירותי ענן נותנים פתרון מעולה לאחסון התכנים במקום שאיש אינו יכול להגיע אליהם או לחבל בהם ובחברה. כך שאם אתם עסק או אפילו אדם פרטי, שירותי ענן יתאימו לשימושכם עד מאוד.

יתרונות שירותי מחשוב ענן?

באמצעות שירותי ענן ניתן ליהנות ממגוון יתרונות הכוללים:

חיסכון- שירותי ענן חוסכים לנו את הצורך ברכישת ותחזוק חומרה ותוכנה, כל החומר נשמר ישירות ברשת האינטרנט וניתן להיכנס אליו מתי שרוצים כמה פעמים ביום, לא מהמחשב אלא גם מהטלפון.

אין צורך בגיוס כ"א– אין צורך בגיוס כ"א שיתחזק את החומרה והתוכנה ויפעיל ציוד רב, כי הכל שמור בענן.

זמין בכל עת וזמן- שירותי הענן זמינים במהלך כל שעות היום ומכל מקום בו אנו נמצאים, כך שאם אנחנו בדרך לפגישה ורוצים לבדוק משהו אנחנו נכנסים לשירותי הענן דרך הטלפון ובודקים בדקות.

שילוב בין תוכנות ותשתיות- ניתן לשלב בין תוכנות ותשתיות ואף לשלב ביניהם מבלי להוציא כסף רב על רכישת כל אחד בנפרד.

שמירה על הסביבה- באמצעות מחשוב בענן ניתן לשמור על הסביבה שלנו ולצרוך פחות אנרגייה.

גיבוי בשרת טרמינל סרבר

שרת טרמינל סרבר הוא שרת מאובטח אשר נותן מענה לעבודה במיוחד שמדובר על מחשוב ישן שלא יכול לעבוד עם תוכנות חדישות. רכיבי תוכנת הטרמינל מותקנים כשרות אותו מעניק השרת למשתמשי הרשת השונים. שרתים אלה ניתנים לגישה רק לטכנאים מקצועיים ומנוסים אשר יכולים לשנות או להוסיף להם תוכנות שונות, כך שיש להם רמת אבטחת הצפנה מאוד גבוהה לעומת שרתים אחרים. עם שירות טרמינל סרבר תוכלו לחסוך בעבודות התחזוקה של המערכות, להשתמש בתוכנה עדכנית עם ציוד ישן וחלש, להתקין את כל התוכנות בצורה ריכוזית ולהטמיע מהר ולקבוע מי יכול להיחשף למידע.

 

 

 

.

צור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רוצה לדבר עם אחד המומחים שלנו?

תודה רבה
פנייתך התקבלה בהצלחה ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן